Udělejte si dnes radost!

Zažijte voňavý podzim s přírodními svíčkami

Útulná atmosféra, skvělý dárek, krásná vůně? S chladným podzimem přichází i touha po teplých a voňavých chvílích v útulném domově. A co by mohlo být lepšího než přírodní svíčky, které vytvoří nejen krásné světlo, ale také nádhernou atmosféru plnou lákavých vůní? Nahlédněte do světa vonných kouzel, které vám pomohou prožít nezapomenutelný podzim plný tepla a pohody.

článek-obrázek(3)_1

 

Sojová svíčka Puaree

Svíčky Puaree jsou skvělým doplňkem pro váš domov, které nejenom krásně voní, ale jsou také šetrné k životnímu prostředí. Svíčky jsou veganské a vyrobené z kvalitního sójového vosku.

Malá svíčka hoří až 10 hodin, zatímco velká svíčka vám poskytne příjemnou vůni až po dobu 40 hodin. Užijte si relaxaci a harmonii s Puaree svíčkami a podpořte udržitelnost ve svém domově.

 

Sójová svíčka Caribbean Time

Vůně Caribbean Time vám bude připomínat exotickou dovolenou a to díky kombinací vonných a esenciálních olejů meloun, pomeranč, bergamot, kokos, vanilka, mandle, amber. Jedinečný vzhled dodávají svíčce sušené květy jasmínu.

článek-obrázek(4)_2

Sójovou svíčku Caribbean Time zakoupíte na e-shopu Království Krásy zde.

 

Sójová svíčka Love Time

Svíčka Love Time je nádherným spojením sladkých tónů malin a jahod s jemným esenciálním olejem ylang, který dodává vůni hloubku a smyslnost. Navíc, svíčka je ozdobena sušenými květy růže, což jí dodává jedinečný vzhled.

článek-obrázek(5)_1

Sójovou svíčku Love Time zakoupíte na e-shopu Království Krásy zde.

 

Sójová svíčka Meditation Time

Vůně svíčky v kombinací se třemi esenciálními oleji vás příjemně uklidní a nabije pozitivní energií. Jedinečný vzhled dodávají svíčce zlaté třpytky. Stačí svíčku zapálit, pustit si oblíbenou meditační hudbu a relaxovat.

článek-obrázek(6)

Sójovou svíčku Meditation Time zakoupíte na e-shopu Království Krásy zde.

 

Sójová svíčka Spiced Apple Time

Jablíčko se skořicí, to je svíčka Spiced Apple Time, která voní přesně jako sušená jablíčka namočená do skořicového cukru. Svíčka vykouzlí nádhernou vánoční i podzimní atmosféru. Jedinečný vzhled dodává svíčce sušený hřebíček.

článek-obrázek(7)_2

Sójovou svíčku Spiced Apple Time zakoupíte na e-shopu Království Krásy zde.

 

Masážní svíčka NATAVA

Masážní svíčky NATAVA promění zdánlivě obyčejnou masáž v jedinečný zážitek. Speciální směs bambuckého a kakaového másla, luxusních a esenciálních olejů se po zapálení svíčky rozpustí na masážní emulzi a nahřeje se na ideální teplotu, aby nedošlo k popálení nebo nepříjemným pocitům.

Použití: Stačí škrtnout sirkou a vyčkat na rozpuštění masážní emulze. Tu aplikujte přímo na pokožku, je nahřátá do ideální teploty tak, aby byla masáž příjemná.

 

Masážní svíčka SÍLA OVOCE

Masážní svíčka s příjemnou ovocnou vůní obsahuje regenerující avokádový olej a jemný olej z meruňkových jader, jež zajištují potřebnou hydrataci pokožky. Oddejte se příjemné masáži a načerpejte sílu a svěžest ovoce díky extraktu rakytníku a esenciálním olejům pomeranče a mandarinky.

článek-obrázek(8)_2

Masážní svíčku SÍLA OVOCE zakoupíte na e-shopu Království Krásy zde. 

 

Masážní svíčka KVĚTINOVÁ ZAHRADA

Masážní svíčka s květinovou vůní obsahuje olej z pšeničných klíčků, olivový a kokosový olej. Jejich jedinečná kombinace podporuje elasticitu pokožky, osvěží ji, vyživí a chrání před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí.

článek-obrázek(9)_2

Masážní svíčku KVĚTINOVÁ ZAHRADA zakoupíte na e-shopu Království Krásy zde. 

 

Vonná sojová svíčka NATAVA

Vonné svíčky dokreslí kouzlo dané chvíle k Vaší momentální náladě a umožní navodit tu správnou atmosféru. Budou Vám dělat společnost v jakékoliv situaci, stačí si jen vybrat, škrtnout sirkou a užívat si oblíbenou vůni a chvíle pohody. Svíčky ze sójového vosku v elegantním skle mají dřevěný knot, který zajišťuje rovnoměrné rozpouštění vrstvy vosku a rozptýlení vůně po celé místnosti.

Knot vytváří krásný tančící plamen a svým praskáním navozuje velmi příjemnou atmosféru. Aroma svíčkám dodávají éterické oleje.

 

Sojová svíčka KOUZLO LESA

Svíčka s lesní vůní nenahradí procházku lesem, ale dokáže alespoň navodit atmosféru krásné harmonie přírody. Esenciální oleje borovice a eukalyptu probudí Vaši vitalitu, pozitivní náladu, stimuluje činnost mozku a celkově povzbudí.

článek-obrázek(10)_2

Sójovou svíčku KOUZLO LESA zakoupíte na e-shopu Království Krásy zde.  

 

Sojová svíčka TAJEMSTVÍ DÝNĚ

Svíčka s jemnou dýňovou vůní vyčaruje příjemnou atmosféru a dokáže do domova přenést kouzelné teplé podzimní vůně. Navodí pocit pohody, souladu a pomáhá obnovit harmonii.

článek-obrázek(11)_2

Sójovou svíčku TAJEMSTVÍ DÝNĚ zakoupíte na e-shopu Království Krásy zde.