Udělejte si dnes radost!

Královská inspirace na vánoční dárky

Necelý měsíc a Vánoce jsou tady! Víte, proč je výhodné nakoupit dárky už na konci listopadu? Je to téměř poslední možnost, jak se vyhnout dlouhým frontám u pokladen, protivným zákazníkům nakupujícím na poslední chvíli, zpožděnému dodání při online objednávkách, přetíženým výdejním místům a všudypřítomnému vánočnímu stresu. Nakupte dárky s předstihem a užijte si klidný a ničím nerušený advent!

 článek-obrázek(16)_1

 

DÁRKOVÉ SADY NATURALIS

Dárek, který udělá zaručenou radost? Tím jsou už tradičně kosmetické balíčky!

 

Naturalis dárková sada kosmetiky s kozím mlékem

Tento dárkový set obsahuje sprchový gel (350 ml) a tělové mléko (350 ml) s obsahem kozího mléka z kozí farmy v Holandsku. Po omytí tímto gelem doporučujeme nanést tělové mléko, jež v pokožce uzamkne potřebnou vodu a pokožka zůstane dlouho hebká a zvláčnělá.

článek-obrázek(12)_1

Dárkovou sadu kosmetiky s kozím mlékem zakoupíte na e-shopu Království Krásy zde.

 

Naturalis dárková sada tělové kosmetiky - makadam 1200ml

Dárková sada obsahující tělové mléko, máslo a sprchový gel s makadamovým olejem. Objem: 1200 ml Naturalis tělové mléko, tělové máslo a sprchový gel v elegantní papírové krabici, to je skvělý dárek pro mnohé příležitosti. Všechny tři produkty spojuje olej z makadamových oříšků a nezapomenutelná vůně. Zvláčňující tělové mléko podporuje ochranu pokožky před vysoušením. Tělové máslo zvláčňuje pokožku a nechává ji hladkou a hedvábně jemnou.

článek-obrázek(17)_1

Dárkovou sadu tělové kosmetiky zakoupíte na e-shopu Království Krásy zde.

 

Naturalis dárková sada tělové kosmetiky - kokos 1200ml

Dárková sada obsahující tělové mléko, máslo a sprchový gel s kokosovým olejem. Ať už budete chtít udělat radost sobě nebo někomu jinému, tato dárková sada Vás určitě nezklame. Naturalis tělové mléko, tělové máslo a sprchový gel s obsahem kokosového oleje Vám zaručí komplexní péči o Vaší pokožku.

 článek-obrázek(14)_2

Dárkovou sadu tělové kosmetiky zakoupíte na e-shopu Království Krásy zde.

 

IDEÁLNÍ DÁREK PRO KAŽDÉHO GENTLEMANA

Sada s cestovní taškou - Černý pepř a ženšen, 6ks

Tato luxusní taška obsahuje veškeré produkty, které potřebujete pro pocit dokonalé čistoty a svěžesti. Nechte se unést mužnými, revitalizujícími tóny černého pepře, ženšenu, santalového dřeva a cedru.

Limitovaná kolekce obsahuje

  • Sprchový gel 200ml
  • Mýdlo 150g
  • Mycí gel na tělo a vlasy
  • 100ml Tělové mléko
  • 100ml Balzám po holení
  • 50ml Stylová víkendová taška

článek-obrázek(15)_2

Sadu s cestovní taškou zakoupíte na e-shopu Království Krásy zde.