Udělejte si dnes radost!

Podpořte svou imunitu unikátním česnekovým doplňkem Allimax

Podzim je zde a s ním i chřipková sezóna. Braňte se účinně proti virům a bakteriím přírodním bioaktivním produktem Allimax. Může vám pomoci s běžným nachlazením, s posílením imunity, ale také s bakteriálními i virovými onemocněními, včetně těch plísňových.

článek-obrázek(82)

 

Proč si vybrat zrovna produkt Allimax?

  • 🌿 Přírodní síla česneku: Allimax je vyroben z čerstvě vymačkaného česneku, což zaručuje zachování všech jeho prospěšných složek.
  • 🦠 Boj proti infekcím: Díky svým antibakteriálním vlastnostem může Allimax pomoci při boji s infekcemi dýchacích cest a dalšími bakteriálními onemocněními.
  • 🩺 Podpora zdraví srdce: Allimax může pomoci snižovat vysoký krevní tlak a přispět k celkovému zdraví srdce.
  • 💪 Podpora imunitního systému: Allimax posílí vaši obranyschopnost a pomůže tělu lépe odolávat nemocem.
  • 👨‍👩‍👧‍👦 Vhodný pro celou rodinu: Allimax je bezpečný pro dospělé i děti, což z něj činí skvělou volbu pro celou rodinu.

článek-obrázek(83)

 

Co je ALLIMAX a alicín?

  • ALLIMAX je výživový doplněk pro podporu imunity. Je to první doplněk na světě, který obsahuje skutečný, bioaktivní a stabilizovaný allicín se silnými účinky na podporu imunitního systému.
  • Allicín je přírodní výtažek z česneku, který se získává patentovaným extrakčním postupem. Při výrobě se plní do rostlinných kapslí, které podporují jeho rychlé a účinné vstřebávání do organizmu.

článek-obrázek(84)

 

Pozitivní účinky na imunitu

Žádné doplňky kromě Allimaxu neobsahují allicín. Většina běžných preparátů funguje tak, že si vaše tělo po požití tablety nebo kapsle musí samo allicín vytvořit. Což není zdaleka tak efektivní.

Po požití ALLIMAXu nemusí tělo čekat na samovýrobu allicínu, protože kapsle ALLIMAXu allicín přímo obsahují. Když se ALLIMAX dostane do žaludku, kapsle se rozpustí za vzniku derivátů allicínu, a následně dojde ke vstřebávání do krevního oběhu.

Doporučujeme dlouhodobé a preventivní užívání. Pro posílení a podporu imunitního systému a celkové pohody můžete začít již s jednou kapslí denně!

článek-obrázek(81)

 

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování: Jen 1 tableta ALLIMAX® denně zapitá sklenicí studené vody během hlavního jídla poskytne dostatek alicinu pro běžné preventivní dávkování.

Je však možné užít až do 10 tablet denně pokud je to nutné. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nedoporučuje se dětem do tří let. Nesmí se používat jako náhrada rozmanité stravy. Uskladňovat na suchém chladném místě mimo dosah dětí.

 

Složení

Alicinový prášek AlliSURE® (maltodextrin bez geneticky modifikovaných organismů, akáciová guma, alicin), vegetariánská kapsle (hypromelóza).

 

článek-obrázek(85)

Allimax zakoupíte na našem e-shopu zde.