Udělejte si dnes radost!

AlliMax 90 kapslí +dárek zdarma Šnečí maska na pleť

60 hodnocení
Značka: Allimax

Allimax je doplněk stravy, který se vyrábí z čerstvě vymačkaného česneku. Obsahuje vysokou koncentraci alicinu, což je látka, která se v česneku nachází, a která má prokázané protizánětlivé a antibakteriální účinky.

Allimax se používá jako doplněk stravy při řešení různých zdravotních problémů, jako jsou například infekce dýchacích cest, cukrovka, vysoký krevní tlak a další. Je dostupný bez lékařského předpisu a může být konzumován jak dospělými, tak i dětmi.

Pro účinek jedné tobolky byste museli zkonzumovat zhruba 400 stroužků česneku!

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Kód: A002
1 049 Kč
AlliMax 90 kapslí +dárek zdarma Šnečí maska na pleť
60 hodnocení
Značka: Allimax
4,1 60 hodnocení

Braňte se proti virům a bakteriím přírodním bioaktivním preparátem Allimax. Může vám pomoci s běžným nachlazením, s posílením imunity, ale také s bakteriálními i virovými onemocněními, včetně plísňových.

  • Přírodní složení bez GMO
  • Obsahuje allicín získaný z čerstvého česneku
  • Tableta obsahuje 180 mg alicínového prášku
  • Patentovaný extrakční postup
  • Účinky podepřeny vědeckými studiemi
  • Balení obsahuje 90 tablet
  • Vyrobený a certifikovaný ve Velké Británii
  • Z čistého a udržitelně pěstovaného česneku

allimax-2

 

Česnek je pro zdraví skvělý, ale Allimax je ještě lepší

Česnek obsahuje 17 aminokyselin, nejméně 33 sloučenin síry, osm minerálů (germanium, vápník, měď, železo, draslík, hořčík, selen a zinek) a vitaminy A, B a C. Česnek samotný však neobsahuje alicín, silnou organickou sloučeninu síry, která se nachází v Allimaxu. Česnek vytváří alicín až poté, co je jeho struktura porušena, a dvě sloučeniny aliin a alináza se dostanou do kontaktu a vytvoří alicín. Allimax jako jediný preparát na trhu obsahuje bioaktivní stabilizovaný alicín!

 cesnek-a-alicin

 

Co je Allimax a alicín?

ALLIMAX je výživový doplněk pro podporu imunity, jenž vznikl jako výsledek patentovaného procesu. Je to první doplněk na světě, který obsahuje skutečný, bioaktivní a stabilizovaný alicín se silnými účinky na podporu imunitního systému.

Alicín je přírodní výtažek z česneku, který se získává patentovaným extrakčním postupem. Při výrobě se plní do rostlinných kapslí, které podporují jeho rychlé a účinné vstřebávání do organizmu.
 
allimax
 

Pozitivní účinky na imunitu

O prospěšných vlastnostech česneku bylo již publikováno velké množství výzkumů. Jeho pozitivní účinky na lidskou imunitu jsou nezpochybnitelné. Ne všechny doplňky stravy s česnekem na trhu jsou ale doopravdy účinné. Žádné doplňky kromě Allimaxu totiž neobsahují alicín. Většina běžných preparátů funguje tak, že si vaše tělo po požití tablety nebo kapsle musí samo alicín vytvořit. Což není zdaleka tak efektivní.

Po požití ALLIMAXu nemusí tělo čekat na samovýrobu allicínu, protože kapsle ALLIMAXu allicín přímo obsahují. Když se ALLIMAX dostane do žaludku, kapsle se rozpustí za vzniku derivátů allicínu, a následně dojde ke vstřebávání do krevního oběhu.

Doporučujeme dlouhodobé a preventivní užívání. Pro posílení a podporu imunitního systému a celkové pohody můžete začít již s jednou kapslí denně!

 
allimax-cesnekovy-preparat
 

 

ALLIMAX práškové kapsle 90 kapslí (180 mg)

100% - stabilizovaný Allicin
doplněk stravy bez zápachu

Skladování: Výrobek skladujte v ledničce, mimo dosah dětí.

Složení: alicinový prášek AlliSURE® (maltodextrin bez geneticky modifikovaných organismů, akáciová guma, alicin), vegetariánská kapsle (hypromelóza).

Každá tobolka ALLIMAX obsahuje 180mg AlliSURE ® alicinový prášek. ALLIMAX NEOBSAHUJE umělé příchutě, sůl, lepek, konzervační látky a je vyroben bez GMO.

Doporučené dávkování: Jen 1 tableta ALLIMAX® denně zapitá sklenicí studené vody během hlavního jídla poskytne dostatek alicinu pro běžné preventivní dávkování. Je však možné užít až do 10 tablet denně pokud je to nutné. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nedoporučuje se dětem do tří let. Nesmí se používat jako náhrada rozmanité stravy. Uskladňovat na suchém chladném místě mimo dosah dětí.

Kontraindikace: Nevhodné pro lidi alergické na česnek.

Výrobce: Allicin International Limited, Rye, TN31 7NY Velká Británie. Minimální trvanlivost: viz datum spotřeby na obalu.

Je důležité si uvědomit, že Allimax není lék, ale pouze doplněk stravy, a proto by měl být konzumován jako součást zdravého životního stylu a za dohledu lékaře.

Allimax se doporučuje konzumovat v malých dávkách po celý rok, aby se udržel účinek na těle. Před užíváním Allimax byste se měli poradit s lékařem, zejména pokud máte problémy s trávením, jste těhotná nebo kojíte.

 

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
S Allimaxem maximální spokojenost 25.1.2023 12:21
Poprvé jsem o Allimaxu četl v knize Tima Ferrisse "Čtyřhodinové tělo" a od té doby jej používám. Od té doby jsem neměl rýmu, žaludeční potíže a vlastně ani žádné jiné problémy. Beru si jeden večer před spaním, ale pokud se cítím, jakoby na mě "něco lezlo", zdvojnásobím dávku a vezmu si i jeden ráno, pak problém vždy odezní.