Udělejte si dnes radost!

Dejte sbohem vráskám v každém věku

Vrásky jsou přirozeným projevem stárnutí, kterému čelíme v průběhu života. Díky pokroku v kosmetické vědě a péči o pleť máme dnes k dispozici účinné prostředky, které pomáhají udržovat ženskou pleť mladistvou. V dnešním článku se budeme podrobně věnovat krému proti vráskám, jehož účinky a správné používání jsou klíčem k dosažení krásné, hladké a mladistvě vypadající pleti.

 

Co je to sekundový krém na vrásky?

Sekundový krém na vrásky je kosmetický produkt, který okamžitě vyhlazuje vrásky a zlepšuje vzhled pokožky.

Tento typ krému se rychle vstřebává do pokožky a vytváří na ní ochrannou vrstvu, která okamžitě redukuje viditelnost vrásek a jemných linek. Tato ochranná vrstva je tenká, hladká a matná.

Sekundový krém na vrásky je vhodný pro zákaznice všech věkových kategorií, které trápí vrásky na obličeji.

článek-obrázek(70)

 

Jaké jsou účinky sekundového krému?

 • Potlačí vrásky a vypne kůži během pár sekund.
 • Okamžitý účinek, který trvá až 8 hodin.
 • Tónuje a vypíná pokožku, takže vypadá mladší.
 • Lehký bezolejový přípravek pro všechny typy pleti, nezpůsobuje akné.
 • Vyhlazuje a zjemňuje pleť.

článek-obrázek(72)

 

Jak sekundový krém používat?

 1. Nejprve odstraňte veškerý make-up a vyčistěte pokožku teplou vodou.
 2. Vezměte přiměřené množství krému a rovnoměrně ho naneste po obličeji.
 3. Jemně zatlačte nahoru a masírujte obličej, dokud se krém zcela nevstřebá.

článek-obrázek(71)

 

Jak vznikají vrásky?

Vrásky samozřejmě nikdo z nás nechce, protože jsou negativním průvodním jevem nezdravého životního stylu a stárnutí. Věděli jste ale, jak a proč vlastně vznikají? Existuje několik známých důvodů jejich vzniku a jejich vývoj může být ovlivněn genetikou, stárnutím a vnějšími faktory. Zde je několik hlavních příčin vzniku vrásek:

 1. Stárnutí: Jedním z hlavních faktorů vzniku vrásek je stárnutí. S přibývajícím věkem se kůže stává méně elastickou a pružnou. Tento proces je spojen se ztrátou kolagenu a elastinu v kůži, což vede k tvorbě vrásek.

 2. Sluneční záření: Dlouhodobá expozice slunečnímu záření může poškodit kůži a způsobit fotostárnutí. Sluneční paprsky mohou poškodit kolagen a elastin v kůži, což vede k tvorbě vrásek a pigmentových skvrn.

 3. Kouření: Kouření je spojeno s tvorbou vrásek. Kromě toho, že způsobuje zúžení krevních cév, což omezuje průtok krve do kůže, obsahuje cigaretový kouř také škodlivé chemikálie, které mohou poškodit kolagen a elastin.

 4. Strava a životní styl: Nezdravá strava, nedostatek spánku, stres a nedostatek hydratace mohou ovlivnit stav kůže a přispět k tvorbě vrásek.

 5. Genetika: Genetické faktory mohou také hrát roli v tom, jak rychle a v jakém rozsahu se u každého jedince objevují vrásky. Někteří lidé mají geneticky dispozici k rychlejší tvorbě vrásek než jiní.

 6. Pohyb mimickými svaly: Opakované pohyby mimickými svaly, jako jsou vrásky na čele nebo kolem očí při smíchu nebo mrkání, mohou vytvořit tzv. mimické vrásky.

 7. Dehydratace: Nedostatečná hydratace může vést k suché kůži, což může zvýšit viditelnost vrásek.

Abychom minimalizovali vznik vrásek, je důležité chránit pokožku před slunečním zářením, dodržovat zdravý životní styl, používat krémy a mít zdravou stravu. 

Pokud už vrásky máte, chcete je vyhladit, a zároveň nemáte čas na plastickou operaci, máme pro vás rychlé a levné řešení.

 

článek-obrázek(73)

Sekundový krém na vrásky zakoupíte na e-shopu Království Krásy zde