Udělejte si dnes radost!

Včelí pyl 100 g

3 hodnocení
Značka: Albeena

Sušený včelí pyl Albeena® je 100% přírodní včelí produkt ve formě různobarevných granulí. Má sladkokyselou až nahořklou chuť a příjemnou vůni. Pochází ze včelstev z kopcovitých oblastí Transylvánie z čisté přírody Rumunska.

VČELÍ PYL V 200 G BALENÍ ZDE

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Kód: D_5DP067
109 Kč
Včelí pyl 100 g
3 hodnocení
Značka: Albeena
4,7 3 hodnocení

Co je včelí pyl?

Sušený včelí pyl Albeena® je 100% přírodní včelí produkt ve formě různobarevných granulí. Pochází ze včelstev z kopcovitých oblastí Transylvánie z čisté přírody Rumunska. Má sladkokyselou až nahořklou chuť a příjemnou vůni. Na rozdíl od čerstvého pylu je ideální na cesty, jelikož se nemusí skladovat v chladu.

Včelí pyl Albeena® je sušený při kontrolovaných teplotách ve speciálních sušárnách, aby si zachoval enzymy a živiny. Pro včely je pyl hlavním zdrojem bílkovin, živin a energie. Obsahuje mnoho minerálů, vitamínů, enzymů a dalších prospěšných látek.

Včelí pyl je produktem kvetoucích rostlin a podstatná složka výživy včel. Včely dokáží pyl nasbírat ve velkém množství. Nasbíraný pyl včely stmelí do podoby rousků (malých granulí) a přinesou do úlu k dalšímu zpracování. Kromě pylu, medu a vody již včely nepotřebují nic dalšího ke své výživě.

vcelka

Na co je dobrý včelí pyl?

  • zmírnění alergických projevů
  • napomáhá v prevenci kýchání, výtoku z nosu a dalších symptomů typických pro sezónní alergie
  • pravidelné užívání malých dávek pylu může snížit citlivost nemocného k alergizujícím složkám
  • podpora správného fungování imunitního systému
  • podpora vitality a odolnosti
  • příznivě působí na metabolické funkce těla
  • vydatný zdroj živin
  • udržení normální funkce prostaty
  • přispívá k normální plodnosti a reprodukci
  • pomáhá zlepšit stav pokožky, vlasů a nehtů

bee health

Jak konzumovat včelí pyl?

Včelí pyl je určený k přímé konzumaci.

Výborný do kaší, smoothie, jogurtu, müsli nebo ovocného salátu. Je možné ho rozmíchat ve vodě nebo ovocném džusu a vypít.

Doporučené dávkování: 1 čajová lžička denně.

Kvůli možné alergické reakci se doporučuje zpočátku užívat menší množství a toto množství postupně zvyšovat až na velikost doporučené denní dávky.

pyl

Proč Včelí pyl od Albeena?

Včelí pyl Albeena pochází z čisté transylvánské přírody a jedná se o prvotřídní produkt vysoké kvality. Dbáme na maximální kvalitu a zdraví našich včel. Veškeré naše úly máme na místech s vysokou kvalitou ovzduší a tedy jak naše včely nebo pyl, který sbírají, tak nejsou kontaminované dnešní průmyslovou dobou. 

Další důležité informace

Složení: 100% včelí pyl rouskovaný

Hmotnost: 100 g

Země původu: Rumunsko

Skladování: Skladujte v suchu v uzavřených obalech, chraňte před teplem a slunečním svitem.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy nebo lidé pod lékařským dohledem konzultujte užívání s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí.
V ojedinělých případech může tento přípravek způsobit alergické reakce. Pokud jste alergičtí na včelí pyl, včely nebo včelí produkty, tento výrobek neužívejte. V případě výskytu nežádoucích účinků přerušte užívání a poraďte se s lékařem.

Charakteristika: Doplněk stravy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: