8 hodnocení

Královské sérum na růst řas 1 kus

Dlouhé a svůdně krásné řasy za 3 minuty denně. Vyzkoušejte sérum na rostlinné bázi, které při pravidelném užívání přirozeně prodlouží a natočí vaše řasy.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 6
Značka: O.TWO.O
599 Kč
Kategorie: Pečující kosmetika
Hmotnost: 0.028 kg

Obelstěte genetiku a získejte řasy, které vám všechny kamarádky budou závidět a mužům se pod vaším pohledem podlomí kolena.

Dlouhé a přirozeně krásné řasy jsou snem snad každé ženy. Ne všechny z nás na ně ale měly od přírody štěstí.

Teď máte jedinečnou šanci to změnit. 

Vyzkoušejte tajnou zbraň v podobě séra podporujícího růst řas. Stačí jedna aplikace denně po dobu měsíce a garantujeme vám, že rozdíl poznáte vy i vaše okolí.

Sérum kromě prodloužení poskytuje i další benefity. Řasy vyživuje a zesiluje. Podporuje i jejich přirozené zatočení, takže váš pohled bude svůdnější.

 

Jak aplikovat: Aplikujte 1× denně na odlíčenou oblast řas nebo obočí. Před aplikací důkladně otřete přebytečnou tekutinu na štětečku o okraj nádoby. Sérum naneste na horní linku řas. Přílišné množství séra může způsobit alergickou reakci a pálení či zarudnutí očí. V případě, že se produkt dostane do očí, okamžitě je vypláchněte vodou. Pokud dojde k zarudnutí či pálení očí, přerušte na několik dní používání produktu. Používání přípravku se striktně nedoporučuje ženám těhotným, kojícím a lidem při chemoterapii.