Víte, co doopravdy funguje na kašel a nachlazení?

S příchodem chladnějších měsíců přichází i každoroční trápení - chřipkové období. My jsme si však pro vás připravili dva produkty, které vám pomohou zůstat zdraví a plní energie. Dnes si představíme přírodní medové sirupy Albeena proti kašli a pro silnou imunitu. Ty pomáhají účinně bojovat proti nepříjemným projevům nachlazení, jako je kašel.

Vaše zdraví je pro nás na prvním místě!

článek-obrázek(2)_2

 

Medový sirup proti kašli 250 ml

Albeena medový sirup proti kašli je 100% přírodní terapeutický přípravek na krk a dýchací cesty. Účinný lék na podráždění způsobené kašlem, získaný z čerstvých bylinek a medu.

Všechny ingredience pocházejí z vybraných, biologicky kontrolovaných zdrojů a nejsou ošetřeny konzervačními látkami ani umělými barvivy.

Působí proti suchému kašli a zklidňuje chrapot. Účinně udržuje zdraví dýchacích cest a zlepšuje celkovou suchost sliznic. Doporučuje se používání při nachlazení, chřipce, snížení horečky.

Doporučené dávkování u dětí a dospělých: 3-4 čajové lžičky denně

Účinky medového sirupu:

  • Podporuje vykašlávání a zkapalňuje bronchiální sekret.
  • Působí jako antiseptikum dýchacích cest.
  • protizánětlivý, antispasmodický a změkčující účinek.
  • Zmírňuje dráždivý kašel.
  • Pomáhá snižovat horečku a zmírňuje pocit nevolnosti.

článek-obrázek_2

 Medový sirup proti kašli zakoupíte na e-shopu Království Krásy zde.

 

Sirup pro silnou imunitu 250 ml

Albeena silný imunitní sirup s včelím medem je 100% přírodní terapeutický přípravek pro podporu a stimulaci imunitního systému.

Sirup zvyšuje odolnost organismu vůči infekcím. Stává se tak účinným pomocníkem při preventivní léčbě chřipky a nachlazení.

Obsahuje včelí med, hydroglycerické extrakty z: borůvka, echinacea, lékořice, zázvor, propolis, sirup z invertního cukru, kyselina mléčná (okyselovač).

Doporučené dávkování u dětí od 14 let a dospělých: 20 – 30 ml sirupu denně.

článek-obrázek(1)_2

Sirup pro silnou imunitu zakoupíte na e-shopu Království Krásy zde.