Udělejte si dnes radost!

Víte, co doopravdy funguje na kašel a nachlazení?

Síla přírody v péči o Vaše zdraví v podobě sirupů od značky ALBeeNA. V tomto článku se zaměříme na dva klíčové produkty této značky - sirup proti kašli s medem a sirup pro posílení imunity. V dnešní době, kdy trpí na oslabený imunitní systém mnoho lidí, představují tyto sirupy nejen efektivní pomocníky při potlačení kašle, ale také skvělou příležitostí k posílení imunity a zlepšení celkové kondice. Jsou taktéž účinné při preventivní léčbě chřipky a nachlazení. Přečtěte si, jak Vám mohou tyto sirupy od ALBeeNA pomoci.

 

O ALBeeNĚ

Tato společnost není jako každá jiná. Udržitelná spolupráce s oddanými včelaři a elitními výzkumníky, neustálé úsilí o zlepšení a zachování pravosti našich produktů jsou jen některé z důvodů, proč si tisíce lidí každý den vybírají ALBeeNA.

Jejich filozofie kombinuje respekt k přírodě a nutriční sílu čistých včelích produktů s vědeckými inovacemi a ekologicky bezpečnými technologiemi. Od uvedení prvního produktu ALBeeNA na trh v roce 2010 testují ingredience, receptury a neustále investují do vývoje nových apiterapeutických receptur, aby zákazníci získali to nejlepší.

Produkty ALBeeNA pocházejí pouze z včelínů umístěných v neznečištěných oblastech, bohatých na spontánní flóru - nabízené jsou tak, jak jsou extrahované z úlu.

článek-obrázek(40)_1

 

Sirup pro silnou imunitu

Silný imunitní sirup s včelím medem je 100% přírodní terapeutický přípravek pro podporu a stimulaci imunitního systému. Koncentruje aktivní složky medu, propolisu a rostlin známých pro svůj silný imunostimulační a tonizující účinek: echinacea, zázvor, lékořice, borůvky. Sirup je doplněk stravy, který musí doplňovat pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Navíc neobsahuje žádné konzervační látky ani umělá barviva!

 

Účinky sirupu

  • Zvyšuje odolnost organismu vůči infekcím.
  • Stimuluje schopnost sebeobrany těla.
  • Působí jako revitalizující a imunitní tonikum.
  • Účinný při preventivní léčbě chřipky a nachlazení.
  • Adjuvans během fyzicky a psychicky náročných období.

článek-obrázek(41)_1 

 

 

Jak účinkují jednotlivé složky sirupu?

Včelí med je bohatý na bioflavonoidy, které působí přímo na zlepšení imunitního systému a zvýšení odolnosti proti nemocem. Přispívá k regeneraci buněk a je dobrým zdrojem antioxidantů, minerálů a vitamínů (A, B, C, D, K a B-komplex), které revitalizují, dodávají energii a stimulují imunitu. Vyživuje nervové buňky a stimuluje produkci cytokinů a lymfocytů, s rolí obrany těla a ochrany před patogeny.

Borůvky obsahují velké množství antioxidantů, jako je antokyan, vitamíny, železo, zinek a selen s antibakteriální funkcí a neutralizací volných radikálů. Přispívá ke zvýšení koncentrace kyslíku v krvi, čímž reguluje imunitní procesy a zabraňuje procesům stárnutí buněk.

Echinacea je jednou z nejznámějších rostlin, která moduluje imunitní systém a napomáhá normálnímu fungování obranného systému těla. Má prokázané imunomodulační vlastnosti, je dobrým antiseptickým, antivirovým a antibakteriálním prostředkem. Stimuluje rychlou tvorbu protilátek a zkracuje dobu léčby v případech bronchitidy, bolesti hlavy, sinusitidy.

Lékořice stimuluje nadledvinky, což pomáhá vytvářet rychlou protizánětlivou odpověď a posiluje imunitu. Bohatý na fytonutrienty a antioxidanty vyrovnává imunitní nedostatečnost, reguluje hormonální aktivitu a zajišťuje celkový stav pohody.

Zázvor dodává tělu potřebné živiny a stopové prvky pro regeneraci a regulaci imunity. Má antibakteriální, protizánětlivé vlastnosti, stimuluje krevní oběh a urychluje metabolismus. Uvolňuje a dodává energii oslabenému tělu.

Propolis obsahuje koktejl cenných látek pro imunitu: vitamíny, minerály, mastné a nukleové kyseliny, třísloviny, esenciální mikroživiny, s vysokou schopností posilovat obranný systém organismu. Dodává energii, posiluje srdce a tonizuje nervový systém.

článek-obrázek(42)_1

 

Doporučené dávkování

Doporučujeme 2-4 dávky denně, před použitím lahvičku protřepejte.
Děti od 3 do 7 let: 10-15 ml sirupu denně.
Děti od 7 do 14 let: 15 – 20 ml sirupu denně.
Děti od 14 let a dospělí: 20 – 30 ml sirupu denně.

článek-obrázek(43)_1

Sirup pro silnou imunitu koupíte ZDE.

 

Sirup proti kašli s medem

ALBeeNA medový sirup proti kašli je 100% přírodní terapeutický přípravek na krk a dýchací cesty. Účinná náplast pro podráždění způsobené kašlem, získaný z čerstvých bylinek a medu. Všechny ingredience pocházejí z vybraných, biologicky kontrolovaných zdrojů a nejsou ošetřeny konzervačními látkami ani umělými barvivy. Sirup je doplněk stravy, který musí doplňovat pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Navíc neobsahuje žádné konzervační látky ani umělá barviva!

 

Účinky sirupu

  • Podporuje vykašlávání a zkapalňuje bronchiální sekret.
  • Působí jako antiseptikum dýchacích cest.
  • Má protizánětlivý, antispasmotický a zjemňující účinek.
  • Zmírňuje dráždivý kašel.
  • Pomáhá snižovat horečku a zmírňuje pocit nevolnosti spojený s horečkou.

článek-obrázek(45)_1

 

Jak účinkují jednotlivé složky sirupu?

Med je silné přírodní antibiotikum a působí proti infekcím. Zmírňuje přetrvávající kašel, revitalizuje a dodává tělu energii díky obsahu glukózy a fruktózy. Bioflavonoidy v medu působí přímo na zlepšení imunitního systému a zvýšení odolnosti proti nemocem. Je velmi dobrým zdrojem živin, vitamínů (A, B, C, D, K a komplexu B), má antioxidační vlastnosti a zvyšuje tvorbu cytokinů, látek s antimikrobiálním účinkem.

Jitrocel má uznávanou účinnost v prevenci a léčbě chronické bronchitidy, zánětů a kašle různé etiologie. Má prokazatelné antibakteriální a adstringentní účinky a antiseptický a jizevnatý účinek. Silný změkčující přírodní prostředek, indikovaný při zánětlivých stavech dýchacích cest a astmatu.

Pupeny jedle jsou indikovány při léčbě onemocnění hrtanu a průdušnice: faryngitida, laryngitida, bronchitida, tracheitida, tonzilitida, respirační viry. Mají protizánětlivé a antiseptické vlastnosti a extrakt z pupenů jedle je expektorans a plicní tonikum. Obsahují třísloviny a vitamíny, které remineralizují organismus a stimulují imunitu na úrovni nosohltanu.

Bez má vlastnosti pocení a pomáhá snižovat teplotu, urychluje léčbu chřipky a nachlazení. Má složení bohaté na těkavé oleje, třísloviny a antioxidanty, které bojují proti infekcím dýchacích cest a stimulují odolnost organismu. Pomoc při neuralgii, alergiích a sinusitidě.

Pískavice je jedním z nejznámějších přírodních léků na kašel, astma a bronchitidu. Má expektorační vlastnosti a zklidňuje křeče dýchacích cest a chrapot. Doporučuje se k léčbě křečovitého a astmatického kašle, nervové tonikum a celkové uklidnění.

článek-obrázek(46)_1

 

Doporučené dávkování

Doporučujeme 2-4 dávky denně, před použitím lahvičku protřepejte.

Děti a dospělí: 3-4 čajové lžičky denně

článek-obrázek(44)_1

Medový sirup proti kašli koupíte ZDE.