Udělejte si dnes radost!

Mateří kašička 10 g

11 hodnocení
Značka: Albeena

Albeena® mateří kašička je mateří kašička ve své přirozené čisté formě tak, jak byla sebrána z úlu, bez jakéhokoliv zpracování nebo přeměny. Má garantovaný minimálně 2% obsah kyseliny 10-HDA. Mateří kašička pochází z čisté transylvánské přírody. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Kód: D_5DP060
159 Kč –6 % 149 Kč
Mateří kašička 10 g
11 hodnocení
Značka: Albeena
Materi kasicka albeena 10g hlavni
159 Kč –6 %
4,7 11 hodnocení

Co je mateří kašička?

Albeena® mateří kašička je mateří kašička ve své přirozené čisté formě tak, jak byla sebrána z úlu, bez jakéhokoliv zpracování nebo přeměny. Má garantovaný minimálně 2% obsah kyseliny 10-HDA (kyseliny 10-hydroxy-trans-2-decenové). Kyselina 10-HDA je nenasycená mastná kyselina, která se nachází pouze v mateří kašičce a má mnoho prospěšných vlastností. 

Mateří kašička je čistě přírodní včelí produkt a speciální potrava pro včelí matky. Obsahuje komplex živin nezbytných pro výživu včelí královny, která je po celou dobu svého života krmena jen mateří kašičkou. Má bílou až nažloutlou barvu a hustotou připomíná smetanu. Zajímavým faktem je, že se včelí královna dožívá 3-5 let a zatímco včelí dělnice, které nejsou živeny mateří kašičkou se dožívají pouze 5-6 týdnů. 

 

Účinky mateří kašičky:

 • zvyšuje výkonnost a imunitu, podporuje vitalitu.
 • je bohatým zdrojem bílkoviny, minerálů a vitamínů 
 • obsahuje tisíce fytonutrientů
 • má příznivý vliv na nervový systém, podporuje paměť a koncentraci. Příznivě působí při bolesti hlavy a problémech s nespavostí.
 • podporuje normalizaci hormonálního systému.
 • podporuje zmírnění nepříjemných symptomů v obdobě menopauzy, což potvrdil i japonský výzkum z roku 2018.
 • podporuje zdraví a kvalitu pleti. Pro své regenerační a protizánětlivé účinky se využívá při potížích s akné nebo různými ekzémy, napomáhá rychlejšímu hojení ran.
 • má značné regenerační a protizánětlivé účinky
 • přispívá k normalizaci hladiny krevního tlaku a cholesterolu. Výzkum z roku 2017 poukázal na snížení hladiny LDL cholesterolu u pacientů, kteří po dobu 3 týdnů užívali 3 gramy mateří kašičky denně.
 • využívá se při průduškovém astmatu, opakujících se zánětech horních cest dýchacích.
 • poslední výzkumy se zabývají i potenciálními příznivými účinky mateří kašičky na kosti.
 • mateří kašička se využívá pro podporu otěhotnění.
 • má příznivý vliv na střeva a játra.
 • výrazně podporuje regeneraci pokožky a hydratuje epitel
 • mateří kašičku s úspěchem používáme při poruchách spánku a paměti.
 • mateří kašička podporuje prokrvení mozkové tkáně, zvyšuje odolnost nervových buněk vůči degenerativním procesům
 • je považována za elixír mládí pro zvýšení celkové životní kondice

 

Pro koho je mateří kašička vhodná?

Mateří kašička je vhodná pro každého bez rozdílu. Je zdrojem úžasného spektra vitamínů (A, C, D, B1, B3, B5, B6, B7, B8 a B12), minerálů, aminokyselin a tisíce dalších fytonutrientů. Mateří kašička má až zázračnou moc doplňovat ztracenou energii. Doporučujeme ji používat každému, kdo chce podpořit svoji imunitu nebo řešit nějaký problém. Taky to je úžasná záležitost pro všechny sportovce, kteří chtějí zařadit opravdový skvost do svého jídelníčku. Naše poslání je zařadit tuto superpotravinu do jídelníčku každé domácnosti. 

 

Proč Mateří kašička od Albeena?

Čerstvou mateří kašička Albeena® skladujeme při teplotě kolem 0 °, abychom zabránili jakékoliv degradaci! Dopravujeme ji k vám ve speciálním izotermickém balení, které chrání mateří kašičku před změnami teploty během přepravy a zachovává všechny její vlastnosti v nezměněné podobě. Mateří kašička Albeena pochází z úlu z čisté transylvánské přírody a jedná se o prvotřídní produkt vysoké kvality. Dbáme na maximální kvalitu a zdraví našich včel. Veškeré naše úly máme na místech s vysokou kvalitou ovzduší a tedy jak naše včely nebo pyl, který sbírají, tak nejsou kontaminované dnešní průmyslovou dobou. 

 

 

Ideální jako podpora imunity do chladného počasí! 

 Mateří kašička je ideální parťák pro chladné počasí a s tím spojené sezony rýmy a nachlazení. Mateří kašička podpoří vaši imunity a dodá vám celé spektrum vitamínu a minerálu, které jsou potřeba pro boj s nemocemi. 

 

Způsob použití a další důležité informace.

Použití: Pro dosažení optimálních výsledků užívejte ráno, 30 minut před jídlem. Umístěte pod jazyk po dobu asi 5 minut, dokud nedojde k úplnému rozpuštění.

Doporučené dávkování: 2 zarovnané lžičky (1 g) denně. Děti od 3 let 1 lžičku denně (0,5 g). Součástí balení je plastová lžička pro snadné odměření potřebné dávky.
Nejlepších účinků se dosáhne při 6-8 týdenní kůře. Po každé kúře se doporučuje 1-2 měsíční přestávka.
Kvůli možné alergické reakci se doporučuje zpočátku užívat menší množství čerstvé mateří kašičky a toto množství postupně zvyšovat až na velikost doporučené denní dávky.

Složení: 100% čistá mateří kašička. Obsahuje minimálně 2 % 10-HDA (kyseliny 10-hydroxy-trans-2-decenové).

Hmotnost: 10 g

Země původu: Rumunsko - transylvánská oblast

Skladování: Skladujte v lednici při teplotě 2-6 °C. Vnitřní vrstva obalu z polystyrenu udržuje konstantní teplotu mateří kašičky během přepravy.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy nebo lidé pod lékařským dohledem konzultujte užívání s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí.
V ojedinělých případech může tento přípravek způsobit alergické reakce. Pokud jste alergičtí na včelí pyl, včely nebo včelí produkty, tento výrobek neužívejte. V případě výskytu nežádoucích účinků přerušte užívání a poraďte se s lékařem.

Charakteristika: Doplněk stravy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: