Mateří kašička 10 g

Neohodnoceno
Značka: Albeena

Albeena® mateří kašička je mateří kašička ve své přirozené čisté formě tak, jak byla sebrána z úlu, bez jakéhokoliv zpracování nebo přeměny. Má garantovaný minimálně 2% obsah kyseliny 10-HDA.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.9.2022
Kód: D_5DP060
159 Kč
Mateří kašička 10 g
Neohodnoceno
Značka: Albeena

Albeena® mateří kašička je mateří kašička ve své přirozené čisté formě tak, jak byla sebrána z úlu, bez jakéhokoliv zpracování nebo přeměny. Má garantovaný minimálně 2% obsah kyseliny 10-HDA (kyseliny 10-hydroxy-trans-2-decenové). Kyselina 10-HDA je nenasycená mastná kyselina, která se nachází pouze v mateří kašičce a má mnoho prospěšných vlastností.

Mateří kašička je čistě přírodní včelí produkt a speciální potrava pro včelí matky. Obsahuje komplex živin nezbytných pro výživu včelí královny, která je po celou dobu svého života krmena jen mateří kašičkou. Má bílou až nažloutlou barvu a hustotou připomíná smetanu.

Mateří kašička je cenný včelí produkt, který vylučují včelí dělnice, aby nakrmily včelí mláďata a matku v úlu. Je produkována hltanovými žlázami mladých včelích dělnic. Základem mateří kašičky je včelí pyl. Pylová zrnka v žaludku včely popraskají a z jejich obsahu poté včela získá důležité složky pro tvorbu mateří kašičky.
Včelí dělnice, které produkují mateří kašičku a živí se pylem, se dožívají pouze pěti až osmi týdnů, zatímco včelí matky - krmené po celou dobu života výhradně mateří kašičkou - se dožívají tří až pěti let, což je mnohonásobně více než běžné včely.

Čerstvá mateří kašička Albeena® je dodávána v izotermickém balení, které chrání produkt před změnami teploty během přepravy a zachovává všechny její vlastnosti v nezměněné podobě. Dlouhodobě je potřeba mateří kašičku skladovat v lednici při teplotě 2-6 °C.

Použití: Pro dosažení optimálních výsledků užívejte ráno, 30 minut před jídlem. Umístěte pod jazyk po dobu asi 5 minut, dokud nedojde k úplnému rozpuštění.

Doporučené dávkování: 2 zarovnané lžičky (1 g) denně. Děti od 3 let 1 lžičku denně (0,5 g). Součástí balení je plastová lžička pro snadné odměření potřebné dávky.
Nejlepších účinků se dosáhne při 6-8 týdenní kůře. Po každé kúře se doporučuje 1-2 měsíční přestávka.
Kvůli možné alergické reakci se doporučuje zpočátku užívat menší množství čerstvé mateří kašičky a toto množství postupně zvyšovat až na velikost doporučené denní dávky.

Složení: 100% čistá mateří kašička. Obsahuje minimálně 2 % 10-HDA (kyseliny 10-hydroxy-trans-2-decenové).

Hmotnost: 10 g

Země původu: Rumunsko

Skladování: Skladujte v lednici při teplotě 2-6 °C. Vnitřní vrstva obalu z polystyrenu udržuje konstantní teplotu mateří kašičky během přepravy.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy nebo lidé pod lékařským dohledem konzultujte užívání s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí.
V ojedinělých případech může tento přípravek způsobit alergické reakce. Pokud jste alergičtí na včelí pyl, včely nebo včelí produkty, tento výrobek neužívejte. V případě výskytu nežádoucích účinků přerušte užívání a poraďte se s lékařem.

Charakteristika: Doplněk stravy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: