Udělejte si dnes radost!

BIO BAVLNĚNÁ TAŠKA ALMARA SOAP

Neohodnoceno
Značka: Almara Soap
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 5478
159 Kč 94 Kč / 100 g
BIO BAVLNĚNÁ TAŠKA ALMARA SOAP
Neohodnoceno
Značka: Almara Soap
  1. Použití: na tělo, na ruce, na nohy, pro muže
  2. Typ pokožky:
  3. Vůně: unisex, neutrální

Nesu se ulicí a všímám si obdivných pohledů kolemjdoucích... Ptáte se, proč se tak dívají? Protože to voním já! A vy budete vonět se mnou! Ráda vám odnesu voňavou přírodní kosmetiku, ale stejně tak i právě upečené pečivo, čerstvě namletou kávu nebo květiny.

Jsem skladná, lehká a vždy připravená podat vám pomocné ucho a ulevit tak přeplněným kapsám nebo unaveným zádům z neustálého sbírání rozkutálených věcí. Radost vám budu dělat i svým úžasným složením ze 100% bio bavlny s GOTS certifikátem a potiskem, což na sobě mimochodem považuji za jednu z velkých předností. GOTS je totiž celosvětově uznávaný certifikát splňující ty nejnáročnější etické požadavky. Zaručuje nejvyšší standard výroby, zpracování a potisku textilu, který je vyrobený z certifikovaných a ekologicky vypěstovaných plodin.

V celém procesu výroby od sadby bavlny až po barvení výsledného produktu nejsou použity žádné chemikálie. A čeho si zvlášť cením, dohlíží se na to, aby se všemi lidmi, kteří se na výrobě podílí, bylo zacházeno s respektem a úctou a byli za svou práci adekvátně ohodnoceni. Nejraději bych se samou láskou rozdala, ale nemůžu se klonovat do nekonečna, takže neváhejte, ať si mě stihnete pořídit!

  • Míry: 36 x 42 x max. 8 cm
  • Váha: s prázdným žaludkem 170 g
  • Zvláštní schopnosti: Neúnavný běh se zátěží zhruba do 10 kg, ale jen tak to nevzdám a vždy zkusím unést, co mi naložíte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: