Udělejte si dnes radost!

Apotheca Mundi Shiitake 41 kapsli

Neohodnoceno
Značka: Apotheca Mundi
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Kód: 0725765979049
379 Kč –29 % 269 Kč
Apotheca Mundi Shiitake 41 kapsli
Neohodnoceno
Značka: Apotheca Mundi
593 apotheca mundi shiitake 41 kapsli
379 Kč –29 %

Super-prášek ve formě kapslí z houby Shiitake (Lentinula edodes) s 50% polysacharidů, vyráběný ve spojení ruční práce a nejmodernějších technologií, pod dohledem odborníků, kteří mají více než 20 let zkušeností v České republice. Z udržitelně, šetrně a eticky získané suroviny z Číny.

Houba shiitake slouží jako možná podpora k posílení imunitního systému, ke snížení hladiny cholesterolu v krvi. Houba shiitake se konzumuje také jako potravina.

Jak funguje?

Houba shiitake se konzumuje také jako potravina. Shiitake jsou jedlé houby pocházející z východní Asie. Jsou hnědé až tmavě hnědé, s kloboučky, které dorůstají od 5 do 10 5 cm. I když se obvykle jedí jako zelenina, shiitake jsou houby, které přirozeně rostou na rozkládajících se stromech z tvrdého dřeva. Přibližně 83 % shiitake se pěstuje v Japonsku, ačkoli se pěstují také ve Spojených státech, Kanadě, Singapuru a Číně. Najdete je čerstvé, sušené nebo v různých doplňcích stravy.

Výživové hodnoty

Shiitake mají nízký obsah kalorií. Nabízejí také dobré množství vlákniny, stejně jako vitaminů skupiny B a některých minerálních látek.

Průměrné živiny ve 4 sušených houbách shiitake (15 gramů) jsou následující.

Kalorie: 44

Sacharidy: 11 gramů

Vláknina: 2 gramy

Bílkoviny: 1 gram

Riboflavin: 11 % denní hodnoty (DV)

Niacin: 11 % DV

měď: 39 % DV

vitamín B5: 33 % DV

Selen: 10 % DV

Mangan: 9 % DV

Zinek: 8 % DV

Vitamin B6: 7 % DV

Foláty: 1: 6 % DV

vitamín D: 6 % DV

Kromě toho shiitake obsahují mnoho stejných aminokyselin jako maso.

 

Doporučené dávkování: 1x denně, 1 - 2 kapsle. Kapsli zapijte dostatečným množstvím vody. Pro lepší vstřebávání můžete kapsli rozpojit a její obsah přimíchat do nápoje.

 

Složení: 85% extraktu z houby Shiitake (Lentinula edodes), 15% kapsle

 

Upozornění a skladování: 

Není určeno pro děti do 3 let! Uchovávejte mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Přechovávat v suchu a chladnu ! Výrobek není vhodný pro těhotné a kojící matky.

Výše uvedený text není zdravotním či léčebným tvrzením dle nařízení (ES) č. 1924/2006 a nařízení (EU) 1169/2011 a nemá vzbuzovat dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: