Udělejte si dnes radost!

Apotheca Mundi Guarana 31 kapslí

Neohodnoceno
Značka: Apotheca Mundi
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 0764460545463
199 Kč
Apotheca Mundi Guarana 31 kapslí
Neohodnoceno
Značka: Apotheca Mundi

Super-prášek ve formě kapslí ze stromu (Guarana), vyráběný v kombinaci ruční práce a nejmodernějších technologií v České republice z udržitelně, šetrně a eticky získané suroviny z Brazílie.

Guarana neboli paulinie nápojná je liánovitá rostlina, která roste v brazilských deštných pralesech. Její plody v sobě mají černé semeno, které obsahuje kofein. Místní indiáni Guaranu odjakživa užívají jako pomocníka při bolestech hlavy, křečím a horečkám. V Evropě nachází využití především jako prostředek k odbourání únavy – přidává se například do energetických nápojů. Přestože se Guarana často přirovnává ke kávě, má oproti ní několik výhod. Guarana obsahuje až šestkrát více kofeinu, který se navíc nevstřebává do těla už v žaludku, ale až ve střevech. Uvolňuje se postupně, díky čemuž působí delší dobu. Účinek se dostavuje zhruba hodinu po konzumaci a trvá šest až osm hodin.

Kromě kofeinu obsahuje Guarana i další povzbuzující látky (theofylin a theobromin) a antioxidanty. Vedle energetických účinků se o ní mluví v souvislosti s neutralizací volných radikálů, podporou jater, posilováním paměti a boji s bakteriálními infekcemi.

 

Doporučujeme hlavně: 

  • studentům ve zkouškovém období
  • sportovcům
  • řidičům před dlouhými cestami
  • lidem, kteří kvůli citlivému žaludku nemohou pít kávu

 Nedoporučujeme: 

  • lidem se srdečními potížemi nebo vysokým krevním tlakem
  • lidem, kteří užívají léky na ředění krve
  • dětem
  • těhotným a kojícím ženám
  • lidem s žaludečními vředy nebo citlivostí na kofein

 

Doporučené dávkování: 1x denně, 1 kapsle. Kapsli zapijte dostatečným množstvím vody. Pro lepší vstřebávání můžete kapsli rozpojit a její obsah přimíchat do nápoje. 1 balení obsahuje 41 kapslí.

 

Složení: 72% extraktu Guarany (Paullinia cupana), 10% extrahovaný kofein z Kávy, 18% kapsle.

 

Upozornění a skladování: 

Není určeno pro děti do 3 let! Uchovávejte mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Přechovávat v suchu a chladnu ! Výrobek není vhodný pro těhotné a kojící matky.

Výše uvedený text není zdravotním či léčebným tvrzením dle nařízení (ES) č. 1924/2006 a nařízení (EU) 1169/2011 a nemá vzbuzovat dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: