Udělejte si dnes radost!

Apotheca Mundi Chaga 41 kapslí

Neohodnoceno
Značka: Apotheca Mundi
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 0725765979063
359 Kč
Apotheca Mundi Chaga 41 kapslí
Neohodnoceno
Značka: Apotheca Mundi

Super-prášek ve formě kapslí z plodnice houby Chaga (Inonotus obliquus), vyráběný ve spojení ruční práce a nejmodernějších technologií, pod dohledem odborníků, kteří mají více než 20 let zkušeností v České republice. Z udržitelně, šetrně a eticky získané suroviny z Číny.

Houby Chaga se na Sibiři a v dalších částech Asie používají již po staletí jako možná podpora na posílení imunity a zlepšení celkového stavu. Ačkoli houba chaga vypadá ošklivě, získává si v západním světě stále větší oblibu pro své potenciální podpůrné účinky.

Šálek čaje z Chagy je navíc plný antioxidantů.

Houba Chaga (Inonotus obliquus) je druh houby, která roste především na kůře bříz v chladných klimatických oblastech, jako je severní Evropa, Sibiř, Rusko, Korea, severní Kanada a Aljaška.

Chaga je známá i pod jinými názvy, například černá hmota, škvárový kužel a sterilní kuželová hniloba kmene (břízy). Chaga vytváří dřevnatý porost neboli čípek, který vypadá podobně jako chuchvalec spáleného dřevěného uhlí - velký zhruba 10-15 palců (25-38 cm). Uvnitř však odhaluje měkké jádro oranžové barvy. Po staletí se Chaga v Rusku a dalších severoevropských zemích používá jako tradiční možný podpůrný  přípravek, především na posílení imunity a celkového zdraví.

Tradičně se Chaga strouhala na jemný prášek a vařila se jako bylinný čaj. Dnes je k dostání nejen jako čaj, ale také jako prášek nebo doplněk stravy v kapslích. Čaj může obsahovat čagu samotnou nebo v kombinaci s jinými houbami, například s cordycepsem.

Předpokládá se, že užívání Chaga buď s teplou, nebo studenou vodou uvolňuje její možné podpůrné vlastnosti. Přesto je nízkokalorická, má velmi vysoký obsah vlákniny a je plná antioxidantů

 

Doporučené dávkování: 1x denně, 1-2 kapsle. Kapsli zapijte dostatečným množstvím vody. Pro lepší vstřebávání můžete kapsli rozpojit a její obsah přimíchat do nápoje.

 

Složení: 82% extraktu z plodnice houby Chaga (Inonotus obliquus), 18% kapsle, s 50% polysacharidů, Obsah polysacharidů v 1 kapsli: 330 mg

 

Upozornění a skladování: 

Není určeno pro děti do 3 let! Uchovávejte mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Přechovávat v suchu a chladnu ! Výrobek není vhodný pro těhotné a kojící matky.

Výše uvedený text není zdravotním či léčebným tvrzením dle nařízení (ES) č. 1924/2006 a nařízení (EU) 1169/2011 a nemá vzbuzovat dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: