Udělejte si dnes radost!

Apotheca Mundi Boswellia Serrata 41 kapslí

Neohodnoceno
Značka: Apotheca Mundi
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 0725765979018
339 Kč
Apotheca Mundi Boswellia Serrata 41 kapslí
Neohodnoceno
Značka: Apotheca Mundi

Super-prášek ve formě kapslí z pryskyřice Boswellia Serrata s 65% kyseliny Boswellové, vyráběný ve spojení ruční práce a nejmodernějších technologií, pod dohledem odborníků, kteří mají více než 20 let zkušeností v České republice. Z udržitelně, šetrně a eticky získané suroviny z Indie.

Boswellia serrata je strom pocházející z Indie, Afriky a Arabského poloostrova. Běžně se používá v tradičním indickém léčebném systému ájurvéda.

Boswellia serrata obsahuje chemické látky, které mohou snižovat otoky a zvyšovat obranyschopnost organismu. Výtažky z mízy, kůry a dalších částí rostliny Boswellia serrata se pro léčebné účely užívají ve formě kapslí či prášku.

Lidé užívají Boswellia serrata při osteoartritidě. Používá se také k mnoha dalším účelům, včetně astmatu, cukrovky a mrtvice, ale pro tato další použití neexistují žádné dobré vědecké důkazy. Neexistují také žádné dobré důkazy, které by podporovaly použití Boswellia serrata při léčbě COVID-19.

Míza z Boswellia serrata se někdy používá k výrobě kadidla. Kadidlo se obvykle aplikuje na kůži nebo inhaluje jako aromaterapie.

Doporučujeme hlavně pro:

  • Pro zlepšení stavu kloubů a kostí
  • Pro zlepšení trávení
  • Pro normalizaci hladiny cholesterolu v krvi
  • Pro zlepšení duševního zdraví
  • Pro podporu reprodukčního systému
  • Pro podporu srdeční činnosti
  • Pro normalizaci funkce dýchacího systému

Nedoporučujeme: 

  • dětem do 3 let
  • těhotným a kojícím ženám

 

Doporučené dávkování: 1-3x denně, 1 kapsle. Kapsli zapijte dostatečným množstvím vody. Pro lepší vstřebávání můžete kapsli rozpojit a její obsah přimíchat do nápoje. 1 balení obsahuje 41 ks kapslí.


Složení: 85% extraktu z pryskyřice Boswellia Serrata s 65% kyseliny Boswellové, 15% vegetariánská kapsle, 1 kapsle obsahuje: 260 mg kyseliny Boswellové

 

Upozornění a skladování:

Není určeno pro děti do 3 let! Uchovávejte mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Přechovávat v suchu a chladnu ! Výrobek není vhodný pro těhotné a kojící matky.

Výše uvedený text není zdravotním či léčebným tvrzením dle nařízení (ES) č. 1924/2006 a nařízení (EU) 1169/2011 a nemá vzbuzovat dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: